Navrátilová: O ženství a zázemí v práci i v životě s šéfkou Tesca

Je jednou z mála žen v ČR na pozici generální ředitelky velké korporace. Řídí všem známé Tesco, ale především je také matkou a manželkou. Jaké má v životě zázemí?

„Život si máme užít, nejen přežít“ říká žena, která se během natáčení často usmívala a neskrývala svou vnitřní křehkost. Na čem staví svůj úspěch a kdo ji nejvíce pomáhá?

Se značkou Tesco je spojována na různých pozicích již přes 20 let. Velkou zkušeností pro ni bezpochyby bylo několikaleté angažmá v Turecku. Silně si uvědomuje, že leader nikdy nemůže být sám, ale musí ho následovat další lidé, bez kterých by se neobešla. „Vlastně se mi naplnil dětský sen“ zamýšlí se nad tím, jak ji naplňuje práce s lidmi.

Je soutěživý typ, miluje adrenalin a dává si ráda za uši. „Někdy až moc“ směje se. V rozhovoru se dotýká i udržitelnosti, společenských předsudků a témat kolem inkluze a diverzity ve všech jejich aspektech. Sama předpojatostí netrpí a upřímně sdílí příběh svého manžela, který se dokonce několikrát na jejich společné cestě vzdal svojí práce. Tzv. normálnost dokáže srovnat i díky zahraničním zkušenostem. Jak z toho vychází česká společnost?

  • Jaké má zázemí v osobním životě?
  • Co pro ni znamená vášeň? 
  • Proč může být tak úspěšná? 
  • Na čem staví a kdo ji nejvíce pomáhá?
  • Kdo jsou černí vojáci?

Poslechněte si rozhovor se ženou, která nerada plýtvá, je otevřená odlišnostem a snaží si život maximálně užít.

Podcast najdete na vašich oblíbených podcastových platformách:

Autoři: Tomáš Poucha, David Seibert a Antonín Parma

Foto zdroj Magnoli

Články s podobnými tématy