Magnoli Universe #19: Nevypípaný rozhovor s nejmenší muženou Česka Nikolou Muchou

Když tvoří, využívá vulgarismy, ale sama sprosté lidi moc netoleruje. Také se již zdráhá vyjadřovat k feminismu, který nevidí jako boj, ale cestu k rovnosti. Jaký je záchranný plán nejprovokativnější punkové písničkářky u nás a proč podle ní „lajky chčijou“?

To pak vypípáte, viď?“, ptá se provokatérka Nikola Mucha v novém podcastu Magnoli Universe. Uvolněný a osobní rozhovor o paradoxech vulgarismu, feminismu, ale i nejasné budoucnosti ženy, která v sobě mísí špinavý punk a písničkářství s chytlavými refrény. „Jiným umím poradit, sobě ale moc ne“, upřímně přiznává, když se zamýšlí nad tím, jestli se i přes svou vzrůstající popularitu chce hudbou dlouhodobě živit. Říká o sobě, že je nejmenší muženou.

V rozhovoru s Tondou Parmou z Magnoli se také dozvíte, proč ji iritují sociální sítě a o čem bude nová píseň „Lajky chčijou“. Jak zvládá po 17 letech na mateřské výchovu tří dcer? Proč trochu trpí na vesnici a proč nepotřebujeme mít na všechno názor? Přesto ale tvrdí, že nezná ženu, která si někdy neřekla, že chlapi jsou kokoti. 

 

Podcast najdete na vašich oblíbených podcastových platformách:

 

 

Autoři: Antonín Parma, David Seibert a Tomáš Poucha

Články s podobnými tématy