Magnoli Universe #21: Vojtěch Dyk o přijímání smrti, štěstí i snaze se ze sebe nepodělat

Kladu si někdy otázky, zda to, co dělám mám vůbec dělat, občas sám době házím klacky pod nohy“, vysvětluje Vojta Dyk, proč chce jít mimo komfortní zónu.

Jako zpěvák, hudebník a herec patří vůbec k nejtalentovanějším a nejvšestrannějším umělcům u nás, přesto sám sebe se neřadí mezi mainstream. Vyzkoušel si, co to je pracovat ve Spojených státech, a jak směšné je si o sobě něco víc myslet, když opanujete pouze naši malou kotlinu. „Ale zase jsem viděl vyrůstat naše děti, včetně těch bonusových, tady v Čechách je překrásně“ směje se, když popisuje svůj vztah k synům, které mu do života přinesl rozmanitý osud a připouští i to, že také trochu zpohodlněl.

V osobním rozhovoru s Tondou Parmou z Magnoli se Vojtěch Dyk upřímně svěří, jak důstojně a překrásně probíhalo loučení s odcházejícím tatínkem a proč se podle něj nemůžeme bát o smrti mluvit. Jak svou esenci štěstí momentálně vnímá a proč má nejraději ze všeho ticho? Jak se dívá na současné světové dění z hlediska celého universa a proč si myslí, že my lidé jsme příliš malí na to konat zlo?

Nový rozhovor najdete i na vašich oblíbených podcastových platformách:

Apple Podcast

Spotify

 

Autoři: Antonín Parma, David Seibert a Tomáš Poucha

Foto zdroj Magnoli

Články s podobnými tématy