Mrázová: O silných ženách a jejich pestrém životě

Úspěšnou kariéru uznávané koučky Lenky Mrázové provází také rány osudu. Jak může být prospěšná celé společnosti, a nejen jedné firmě? Co vzkazuje jiným ženám?

O užívání si života, aktivismu a touze prospívat celé společnosti se ženou, se kterou se osud zrovna nemazlil. Přesto srší energií a ukazuje cestu nejen dalším ženám.

„Víc si užívám obyčejnosti“, říká v našem rozhovoru žena, která patří mezi nejvyhledávanější koučky u nás. 

Má za sebou úspěšnou kariéru topmamnažerky ve špičkových poradenských firmách, je aktivní v neziskovém světě, ale především se věnuje potřebám a rozvoji lidí v byznysu. Ráda debatuje s lidmi, cestuje, miluje jídlo a neustále se něco učí. 

Aby mohla Lenka Mrázová pomáhat druhým, musela nejprve sama projít nelehkými situacemi, kdy jí samotné život nerozdal zrovna ty nejlepší karty. Díky genetické vadě nemohla mít děti a současně bojuje s vážným zrakovým onemocněním, které jí limituje nejen v práci. 

Přesto má na život a každodenní řešení různých situací vesměs pozitivní náhled a energií jen srší. Působí až zrychleně, ve všem má ale potřebu jít do hloubky a přemýšlí o prioritách. 

Čím vším si sama prošla?

Proč se nijak nešidí?

Kdo jsou silné ženy a jak mají vyjednávat?

Jak dělat správné volby?

Proč se ženy nemají stydět?

To všechno se dozvíte z rozhovoru, po kterém jsme si v ateliéru Magnoli s Lenkou ještě dlouho povídali, a navíc ochutnali její skvělou domácí marmeládu.

Podcast najdete na vašich oblíbených podcastových platformách:

 

Autoři: Tomáš Poucha, David Seibert a Antonín Parma

Foto zdroj Magnoli

Články s podobnými tématy