Čtyři ženy a jejich silné příběhy

V příbězích čtyř silných a odhodlaných žen - manažerky Šárky Samkové, novinářky Terezy Engelové, moderátorky a vydavatelky Petry Kruntorádové a koučky Lenky Mrázové - najdete více než jen inspiraci. Co všechno musely tyto dámy překonat?

Máme za sebou desítky a desítky Magnoli podcastů a moc dobře od vás, našich čtenářů a posluchačů víme, že se to nedá úplně vždy “uposlouchat”… Připravili jsme pro Vás proto přehled toho, co nám přijde dohromady hodně silné a mohlo by se Vám líbit si připomenout nebo si inspirativních rozhovorů v době volna stříhnout hned několik. 

Každý máme své problémy, někdy se nám něco přihodí a někdy si něco přivodíme sami. Tyto čtyři ženy mají velice rozdílné příběhy, pohledy, ale také poučení, která se mohou hodit v těžkých chvílích, ale i jen pro inspiraci.

Šárka Samková - Když ženě zemře partner

Tereza Engelová - Když žena vidí utrpení

Petra Kruntorádová - Když bojujete s vnitřními démony

Lenka Mrázová - Silná žena v mužském světě

Zaposlouchejte se do rozmanitých, ale místy i bolestných příběhů žen, které našly odvahu o svých zážitcích otevřeně mluvit.

Dlouhodobě se snažíme v našich podcastech o vyrovnané zastoupení žen a mužů. Upřímně, ne vždy je to úplně jednoduché, protože není tolik žen, které  by měly chuť nebo možná i dostatek odvahy sdílet své příběhy veřejně. Proto bychom vás, naše čtenářky, chtěli povzbudit a dodat odvahy k tomu, abyste přišly k nám do podcastu a sdílely své příběhy. Dejte nám vědět a my vás rádi pozveme do studia.

Vybrané podcasty najdete na vašich oblíbených podcastových platformách:

Apple Podcast

Spotify

Autoři: Tomáš Poucha, David Seibert a Antonín Parma

Foto zdroj Magnoli, David Seibert

Články s podobnými tématy