Čáry v písku #16: Nejen intimními vztahy živ je člověk

Unikátní Čáry v písku s populárním psychoterapeutem a spisovatelem Honzou Vojtkem o vztazích trochu jinak - již 4.6. v pražském VNITROBLOCKU!

Svět je posedlý starostí o intimní vztahy. Píšou se o nich knihy, natáčí filmy a seriály, natáčejí videa. Jenže kvůli tomu tak trochu zapomínáme na další vztahy, které jsou pro nás neméně a někdy i možná více, důležité. Jaký máme vztah k bohu? Ke smrti? Ke svému tělu? K přátelům? K rodině? Jak vnímá a pracuje s těmito druhy vztahů psychoterapeut Honza Vojtko?

Další, předprázdninový neopakovatelný večer Čáry v písku na téma našich vztahů, proběhne v úterý 4. června 2024 od 19:00 v multifunkčním prostředí holešovického VNITROBLOCKU. Naším hostem bude známý psychoterapeut a spisovatel Honza Vojtko, který se věnuje převážně párové a individuální terapii.

Honza absolvoval výcviky v kognitivně-behaviorální terapii, schéma terapii, využívá ve své praxi bodyterapii, zabývá se vzděláváním dospělých. V dubnu 2024 vydává svou novou knihu s názvem „Prostě vztahy“. Moderátorem večera bude Tonda Parma z Magnoli.

REZERVOVAT VSTUPENKU

Čáry v písku jsou neformální, ale moderovaná setkání lidí, kteří chtějí překračovat zdánlivě nepřekročitelné hranice v životě. Návštěvníci mohou naslouchat hostům, diskutovat, nebo i sdílet svoji vlastní zkušenosti.

Autoři: Antonín Parma, Tomáš Poucha a David Seibert

Foto: Jan Majer, archiv autora

Články s podobnými tématy