ENG

Událost #7 – Magnoli uvádějí unikátní akci o budoucnosti vzdělávání!

Učení a vzdělávání pro 21. století. Kreativita, inovace, technologie, hybridní modely – témata přímo související s budoucí konkurenceschopností Česka. S podporou nové meta-analýzy a za účasti řady inspirativních osobností on-line na CzechSetGo! jsme s Magnoli u toho již 30.-31.srpna 2021. 

Svět je stále složitější, propojenější a neustále se mění. Kreativita hraje v učení, vzdělávání a transformaci čím dál tím důležitější roli.


Budoucí konkurenceschopnost Česka přitom závisí nejen na digitalizaci státu, jeho institucí a firem či na míře využití inovačního potenciálu země, ale právě na vzdělané společnosti. Připojte se ke vzdělanostní společnosti pro 21. století. Připojte se k iniciativě CzechSetGo!, která chce pomocí inovací a technologií zvýšit konkurenceschopnost Česka ve světě a přispět k rozvoji české vzdělanostní společnosti.


Rádi bychom Vás proto jako spolutvůrci této akce v čele s jejím moderátorem Tomášem Pouchou přizvali k iniciativě CzechSetGo! a ke sledování další konference série zaměřené na vzdělávání pro 21. století. 


Program konference najdete zde:


Registrujte se ještě dnes a zdarma na druhou 

konferenci CzechSetGo!, která se zaměří na budoucnost práce a vzdělávání.

Budoucnost konferencí je virtuální. S CzechSetGo! ji zažijete již teď. Prostřednictvím platformy Confer–O–Matic vstoupíte do interaktivního 3D světa Learning Society, kde se setkáte se zástupci předních vzdělávacích společností a dalších institucí, které jsou provázány s tématy konference CzechSetGo! Jako avatar si budete procházet jejich virtuální stánky, sledovat obsah, který sdílí, a reálně s nimi diskutovat. Samozřejmostí je pak i sledování samotné konference a přímá interakce s ostatními účastníky světa i během live přenosu.

Událost #7 – Magnoli uvádějí unikátní akci o budoucnosti vzdělávání!

Blog Post

26/08/2021

Blog #4 – Jak (ne)prodávat nápady na zlepšení podmínek žen?

10/04/2021

Blog Post

Kancelář:

Magnoli Group s.r.o

C/O Expandist

Drtinova 2A 

150 00 Praha 5

Sídlo společnosti:

Magnoli Group s.r.o.

Varšavská 715/36, Praha 2

IČ 09331956

b.ú. 2301847466/2010

C 334643 vedená u Městského soudu v Praze

Zásady používání osobních údajů