ENG

PROČ 

THINK TANK

Magnoli Think tank je pro nás způsobem jak dokázat, že rozmanitost a přirozená rovnováha opravdu nejsou jen zprofanovaný bullshit, ale přirozená cesta k efektivnímu fungování firem i jednotlivců.

Premiérově se Magnoli Think tank věnuje Lidem 50+ a 

Ženám v businessu. Je prokázáno, že (nejen) v businessu přinášejí tyto skupiny často realističtější a produktivnější řešení než je vnímáno. Přesto to nemají vůbec snadné!

Magnoli Think tank jsou pracovní skupiny odborníků z různých sfér - businessu, institucí i akademické obce. Společně formulují myšlenky a konkrétní, praktická řešení, pro implementaci rozmanitosti a přirozené rovnováhy do firem.

ŽENY V BUSINESSU

Téma: Vliv pandemie na ženy v businessu

 

Ukážeme neoddiskutovatelné přínosy žen v businessu, cesty, jak je podporovat a využívat je ku prospěchu firem i celé společnosti!Projekt byl zahájen v březnu 2021 a spolupracujeme na něm s Institutem Interní Komunikace a Danou Poul Graf.

Pojďte si poslechnout podcast s Danou Poul-Graf:

LIDÉ 50+

Když je vám 50 let, tak jste teprve v polovině svého dospělého života. Máte před sebou ještě  30 let a přesto už vás okolí začíná vnímat jako problém.

 

Přitom lidí 50+ je ve firmách stejně jako mileniálů a jde o nejzkušenější část firmy. A navíc jsou to nejbonitnější zákazníci.  A přesto se jí skoro nikdo cíleně nevěnuje!

Úvodní téma v této oblasti: 

50+ jako zaměstnanci

 

Jaký je přínos 50+ v businessu? Jsme tak hloupí, že nedokážeme využít jejich potenciál a obohatit naše firmy? V čem je zakopaný pes?

 

Projekt začal v květnu online setkáním a prezentací meta-analýzy o zaměstnancích 50+ . Pro velké ohlasy se bude online akce opakovat 24.6.2021. Příhlásit se na akci můžete zde.

MAGNOLI

THINK TANK PŘIPRAVUJE

  • 50+ jako spotřebitelé se specifickými potřebami


  • Kdo a co ženy v businessu doopravdy inspiruje?
old and young foto

Kancelář:

Magnoli Group s.r.o

C/O Expandist

Drtinova 2A 

150 00 Praha 5

Sídlo společnosti:

Magnoli Group s.r.o.

Varšavská 715/36, Praha 2

IČ 09331956

b.ú. 2301847466/2010

C 334643 vedená u Městského soudu v Praze

Zásady používání osobních údajů