ENG

PROČ 

THINK TANK

Magnoli Think tank je pro nás způsobem jak zajišťovat, aby rozmanitost a přirozená rovnováha nebyly jen prázdný nebo zprofanovaný bullshit, ale přímá cesta k efektivnímu fungování firem i jednotlivců.

Premiérově se Magnoli Think tank věnuje Lidem 50+ a Ženám v businessu. Je prokázáno, že (nejen) v businessu přinášejí tyto skupiny často realističtější a produktivnější řešení než je vnímáno. Přesto to nemají vůbec snadné!

Magnoli Think tank je náš přístup k rozmanitosti názorů a pohledů na věc. Spojujeme odborníky z různých sfér, kteří společně formulují myšlenky a konkrétní, praktická řešení, pro implementaci přirozené rovnováhy do firem i společnosti.

Je s podivem, že ani po více než 100 letech po tom, co ženy získaly volební právo není samozřejmé, že ženy stále nemají ve firmách stejný přístup k příležitostem a jsou placeny o 25% hůř než muži na stejných pozicích. Česko si navíc vede ve srovnání s ostatními zeměmi EU mimořádně špatně. Proto jsme přesvědčení, že s tím musíme něco dělat. 

Proto jsme založili Magnoli Diverzity Lab na téma ženy v businessu. Projekt byl zahájen v březnu 2021 a spolupracujeme na něm s Institutem Interní Komunikace a Danou Poul Graf. Dana vede společně s Terezou Křetínskou v Labu pracovní skupinu, která chce připravit konkrétní praktické postupy, které budou situaci žen zlepšovat.

Na práci v Labu se podílí: 

Maureen McLaughlin, writer, editor, a comms consultant. 

Tereza Křetínská, DHL IT Services, Employee Experience Manager

Pavlína Housová, zakladatelka projektu Prvního dámského horského klubu a Customer-logistic manažerka společnosti CK Himalaya . 

Kristyna Baltrock, Learning & Development Manager, Skanska, 

Jana Zahálková, Learning & Development Consultant, DHL IT Services.

GENDEROVÁ ROVNOVÁHA

V BUSINESSU

Když je vám 50 let, tak jste teprve v polovině svého dospělého života. Máte před sebou ještě  30 let a přesto už vás okolí začíná vnímat jako problém.

 

Přitom lidí 50+ je ve firmách stejně jako mileniálů a jde o nejzkušenější část firmy. A navíc jsou to nejbonitnější zákazníci.  A přesto se jí skoro nikdo cíleně nevěnuje!

LIDÉ 50+

Proto jsme založili Magnoli Diverzity Lab na téma lidé 50+ a požádali Davida Vrbu, aby ho vedl. David Vrba se zabývá tématem “modern midlifer”, česky moderní střední věk, což je nejlepším předpokladem, aby se stal leaderem tohoto tématu v Magnoli. Projekt jsme zahájili v červnu 2021 a spolupracujeme na něm s Institutem Interní Komunikace s VŠE, katedrou řízení lidských zdrojů. Magnoli Diverzity Lab má za cíl zabývat se třemi tématy:

- Ne krize středního věku, ale transformace pro další etapu

-  Jak se naučit žít dlouho a aktivně

- Co funguje pro udržení vitality

Kancelář:

Magnoli Group s.r.o

C/O Expandist

Drtinova 2A 

150 00 Praha 5

Sídlo společnosti:

Magnoli Group s.r.o.

Varšavská 715/36, Praha 2

IČ 09331956

b.ú. 2301847466/2010

C 334643 vedená u Městského soudu v Praze

Zásady používání osobních údajů