ENG

Černovlásky po padesátce rozebraly zakladatele Magnoli

V podcastu se od zakladatele platformy Antonína Parmy také dozvíte, proč bude normální, že lidé po padesátce budou rozjíždět nové projekty a nové životy. Také uslyšíte řadu tvrdých dat a čísel, např. fakt, že už dnes je mezi zaměstnanci více těch 50 + než mileniálů a dokonce 38 % uchazečů o práci je starších 50 let! Co s tím mohou firmy dělat, jak se na to připravit a jak eliminovat velké ztráty? 


POSLECHNĚTE SI PODCAST ČERNOVLÁSEK – KLIKNĚTE ZDE

„MUSÍME SE NAUČIT UŽÍVAT SI ŽIVOTA, PROTOŽE TU BUDEME DÉLE…“


říká Antonín Parma, spoluzakladatel platformy Magnoli. Podle něj bude normální, že lidé po padesátce budou rozjíždět nové projekty a nové životy. 


Firmy na to podle něj vůbec nejsou připravené. A právě i to chce Magnoli  pomoci měnit. Odkaz na magnolii v názvu cítíte správně. Mimochodem extrakt z její kůry se testuje i v souvislosti s hledáním léku proti Alzheimerově nemoci (ale to není ten hlavní důvod, proč se do názvu platformy dostala). Co my, starší padesáti let, můžeme firmám nabídnout a čemu bychom se naopak měli učit, abychom pro ně byli zajímaví? A jak je to tedy s tou magnolií? Poslechněte si nový podcast.


Poslechněte si nejnovější podcast #cernovlaskypopadesatce na těchto platformách:


Spotify

Apple podcast

Google Podcast


A nebo u nich na webu www.cernovlasky.cz

Kancelář:

Magnoli Group s.r.o

C/O Expandist

Drtinova 2A 

150 00 Praha 5

Sídlo společnosti:

Magnoli Group s.r.o.

Varšavská 715/36, Praha 2

IČ 09331956

b.ú. 2301847466/2010

C 334643 vedená u Městského soudu v Praze

Zásady používání osobních údajů