ENG

Blog #5 - Meta-analýza o lidech 50+ v zaměstnání je na světě!

Platforma Magnoli ve spolupráci s Institut interní komunikace 26.5.21  představila očekávanou meta-analýzu k situaci lidí 50+ jako zaměstnanců. Ta se stává jedním z nástrojů, jakým lze pomoci firmám i institucím lépe pochopit časovanou bombu v podobě stárnoucí populace, ale především k vytěžení potenciálu 50+ pro jejich efektivitu a lepší byznys výsledky. 

Autor meta-analýzy Tomas Poucha mj. ukázal a dokumentoval, že již dnes je aktivních zaměstnanců 50+ více než mileniálů a jejich čísla budou jen stoupat, ovšem společnosti reálně netuší, jak k nim přistupovat a kromě proklamací skoro nic nedělají, přitom přínos a potenciál změn je neodiskutovatelný. 


Je tedy potřeba přinášet více trdých dat a jít hlavně po konkrétních měřitelných změnách. Svůj pohled na potenciál těchto skupin s posluchači sdíleli i další osobnosti byznysu Pavel Vosoba a David Vrba, do následné debaty se zapojila řada přítomných, kteří svými dotazy i zkušenostmi potvrdili úskalí z pohledu firem i zaměstnanců samotných. 


Během webináře také Antonín Parma upřesnil, jakým způsobem a v jaké šíři hodlá platforma Magnoli jako médium do budoucna témata opomíjených skupin zvedat, včetně řady možností pro zapojení firem či jednotlivců. Ti se mohou se zakladateli spojit přes stránky www.magnoli.cz , YouTube kanál nebo LinkedIn.


Pro všechny, kteří se nemohli v termínu webináře zúčastnit máme dobrou zprávu – ve středu 24.června 2021 ve 14:00 se můžete těšit na její reprízu. Registrovat se lze již dnes zde.

Blog #5 - Meta-analýza o lidech 50+ v zaměstnání je na světě!

29/05/2021

Blog Post

Kancelář:

Magnoli Group s.r.o

C/O Expandist

Drtinova 2A 

150 00 Praha 5

Sídlo společnosti:

Magnoli Group s.r.o.

Varšavská 715/36, Praha 2

IČ 09331956

b.ú. 2301847466/2010

C 334643 vedená u Městského soudu v Praze

Zásady používání osobních údajů